צימרים בלבנים​

צימרים בלבנים​

Zug Yonim צימר בליבנים, הגליל העליון

צימר 'זוג יונים' (Zug Yonim) נמצא בליבנים שבצפון הארץ, במרחק של 11 ק"מ מהר נחום, ויש בו גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי, מתקני שעשועים לילדות וילדים, גינה וחניה פרטית בחינם.

Touchwood צימר בליבנים, הגליל העליון

צימר 'טאצ'ווד' (Touchwood) נמצא במרחק של 11 ק"מ מהר נחום, ויש בו בריכת שחייה חיצונית, גינה ויחידות אירוח ממוזגות עם מרפסת ואינטרנט אלחוטי בחינם. מקום האירוח כולל ג'קוזי ואמבט ספא.

אגמה צימר בליבנים, הגליל העליון

צימר אגמה (Agama) ממוקם בליבנים, במרחק של 7 ק"מ מהכנרת, ומציע בריכת שחיה חיצונית ומיזוג אוויר. חיפה נמצאת במרחק 47 ק"מ.
10

שרביט הקסם צימר בליבנים, הגליל העליון

מקום האירוח שרביט הקסם (Sharvit Hakesem) נהנה ממיקום שקט ב-ליבנים, ומציע בריכה חיצונית, אמבט ספא, ויחידות אירוח ממוזגות עם גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי. מקום האירוח נמצא במרחק של 7 ק"מ מהכנרת.
10

מול כנרת בליבנים צימר בליבנים, הגליל העליון

צימר 'מול כנרת בליבנים' (Mul Kinneret Livnim) נמצא במרחק של 11 ק"מ מהר נחום, ויש בו בריכת שחייה חיצונית, גינה, מיזוג אוויר, מרפסת, ג'קוזי, אמבט ספא ואינטרנט אלחוטי בחינם.
10

איילת אהבים צימר בליבנים, הגליל העליון

מקום האירוח איילת אהבים, הממוקם במושב ליבנים ומשקיף לנופים ייחודיים של הכנרת, מציע בקתות מפוארות עם מצעי סאטן ומיזוג אוויר. בריכת שחייה ואיזור ספא ממוקמים גם כן באתר.
10

Zimergia צימר בליבנים, הגליל העליון

צימר 'צימרגיה' (Zimergia) נמצא בליבנים שבצפון הארץ, במרחק של 11 ק"מ מהר האושר. יש במקום אינטרנט אלחוטי בחינם, גינה, מתקנים למנגל וחניה פרטית בחינם. מקום האירוח ממוזג ויש בו ג'קוזי.
10

Anise Suites צימר בליבנים, הגליל העליון

יש לך המלצה חמה על צימר בלבנים שלא מופיע כאן?
אפשר לשלוח אלינו המלצות ישירות למייל ונשמח להוסיף אותו לרשימה.

צימרים בלבנים

צימרים בלבנים בקרוב