צימרים בכורזים

צימרים בכורזים

מלון חוות ורד הגליל צימר בכורזים, אזור הכנרת

מלון חוות הנופש ורד הגליל (Vered Hagalil Holiday Village Hotel) ממוקם גבוה על ההר ומשתרע על שטח ענק. המלון הייחודי הזה הוא מקום נהדר למי שמחפש חופשה הרפתקנית.

בקצה הכינרת צימר בכורזים, אזור הכנרת

מקום האירוח בקצה הכנרת (Sea Of Galilee Site) ממוקם באזור ורד הגליל, ביישוב כורזים, המציע נקודת תצפית על הכנרת ורמת הגולן.

לופט גלילי צימר בכורזים, אזור הכנרת

צימר 'לופט גלילי' (Galilaeaen Loft) נמצא בכורזים וכולל בריכה חיצונית עונתית, אינטרנט אלחוטי בחינם וחניה פרטית בחינם. בחלק מיחידות האירוח יש פטיו עם נוף להרים, טלוויזיה בכבלים עם מסך שטוח ומיזוג אוויר….
10

מול הכנרת Over looking the Sea of Galilee צימר בכורזים, אזור הכנרת

דירת מול הכנרת ממוקמת בכורזים, במרחק של 36 ק"מ מקיבוץ הגושרים, ויש בה מסעדה, גינה, טרסה, מיזוג אוויר, אינטרנט אלחוטי חינם וחניה פרטית באתר.
10

למרפסת La Balcona צימר בכורזים, אזור הכנרת

דירת למרפסת (La Balcona) נמצאת במרחק של כ-6.4 ק"מ מהר האושר, ויש במקום טרסה, מרפסת ונוף לאגם. מקום האירוח נמצא במרחק של 18 ק"מ ממוזיאון התנ"ך הישראלי, ותיהנו בו מאינטרנט אלחוטי בחינם בכל האזורים.
10

צימר שקט עם המון צמחים ונוף מהמם צימר בכורזים, אזור הכנרת

דירת 'צימר שקט עם המון צמחים ונוף מהמם' (a peacefull zimmer, full of plants and great view) נמצאת בכורזים, במרחק של 6.5 ק"מ מהר נחום ו-18 ק"מ ממוזיאון התנ"ך הישראלי, ויש בה גינה, טרסה, מיזוג אוויר…

יש לך המלצה חמה על צימר בכורזים שלא מופיע כאן?
אפשר לשלוח אלינו המלצות ישירות למייל ונשמח להוסיף אותו לרשימה.

צימרים בכורזים

צימרים בכורזים בקרוב