דצמ 25 2018

מהם הקריטריונים בעת בחירת צימר לפי שעה?

מאת בתאריך 19:35 נושאים כללי

בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות בוחרים לשבור את השגרה הלוחצת ולשכור צימר מפנק למספר שעות. צימר לפי שעה מעניק לבני הזוג את האפשרות לבלות בשקט, בספונטניות ובאינטימיות –  מבלי לתכנן יותר מידי או להיכנס להוצאות גבוהות.

כיום ניתן למצוא אינספור אתרי אינטרנט אשר מציגים עשרות ומאות צימרים לפי שעה, אך ההיצע הרב מעלה את השאלה, איך לבחור בצימר הטוב ביותר? – אם גם אתם מתלבטים בנושא, המאמר הזה יעזור לכם לבצע את הבחירה.

מהם הקריטריונים בעת בחירת צימר לפי שעה?

בעת בחירת צימר לפי שעה, מומלץ לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • מיקום – פרט למיקום הפיזי של הצימר (צפון, מרכז או דרום), על בני הזוג להחליט האם הם מעוניינים בצימר מבודד, דיסקרטי ושקט או האם הם מעוניינים בצימר בלב העיר אשר יוכלו לצאת ממנו בתוך פרק זמן קצר.
  • מחיר הצימר – לרוב, זוגות אשר מעוניינים לשכור צימר לפי שעה, עושים זאת על מנת לשמור על רף הוצאות נמוך במיוחד. רוב הצימרים בישראל, מתומחרים החל מ – 150-250 ש"ח לשעתיים הראשונות כאשר ככל שנשארים בצימר יותר זמן, כך העלות יורדת עד למחיר של יום שלם.
  • עיצוב ורמת הפינוק הדרושה – רוב הזוגות אשר שוכרים צימר לפי שעה, בוחרים להישאר ולבלות באינטימיות בחדר. משום כך, מומלץ לבחור צימר אשר מעניק חדרים ברמת הפינוק הדרושה לכם (ג'קוזי, מקלחות מפנקות וכדומה).
  • שירותים נלווים – ישנן זוגות אשר בוחרים לקחת שירותים נוספים מבעל הצימר כמו טיפולים, עיסויים ומסאז'ים מפנקים. במידה ואתם מעוניינים בשירותים אלה, מומלץ לבדוק מראש שהמקום ערוך ומסוגל להעניק אותם בפרק זמן קצר.
  • המלצות וביקורות גולשים – כמו בכל תחום, מומלץ לקרוא המלצות או ביקורות גולשים על המקום במספר אינדקסים, גוגל ופייסבוק. לעיתים קרובות, דווקא הרשתות החברתיות וממשק הביקורות של גוגל יציגו את הביקורות האותנטיות ביותר.

לסיכום, צימרים לפי שעה מאפשרים לזוגות צעירים ומבוגרים לשבור את השגרה וליהנות מכמה שעות של שקט, רומנטיות ואינטימיות זוגית. בחירה מושכלת של צימרים לפי שעה, מאפשרת לבני הזוג לקבל תמורה מלאה לכספם ולהימנע מטעויות אשר עלולות להרוס ולהעכיר את האווירה הרומנטית.

אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.